Jsme k dispozici denně od 6:00 - 15:00

Aktuální nabídka zaměstnání v naší společnosti

Kusová a malosériová výroba dílů dle výkresové dokumentace pro naše zákazníky z farmaceutického, elektrotechnického a textilního průmyslu. Vaší zodpovědností bude seřízení a následná výroba dílů, včetně jejich kontroly. Budete se také podílet na přípravě technologie obrábění, ať už vytvářením programu přímo na CNC a nebo spoluprací s CAM programátorem. Pokud Váš zájem bude skutečný, můžete se seznámit i se seřizováním robotů od firmy Fanuc.

Nabízíme příjemnou pracovní atmosféru v malé rodinné firmě. Jako náš zaměstnanec budete mít nárok na příspěvek na stravování a na penzijní/životní pojištění.

  • Stravenkový paušál
  • Možnost dne volna při nástupu dítěte do 1. třídy
  • Dar z fondu při narození dítěte
VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Obsluha CNC strojů

HPP

Popis pozice

  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Budete obsluhovat CNC stroje
  • Ponesete zodpovědnost za danou výrobní operaci
  • Práce ve dvousměnném provoze

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost a preciznost

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou

částečný úvazek

  • Práce na 16 - 24 hodin týdně

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství výhodou, ale není podmínkou